
Водонагрівач (бойлер) Quartz Noir 80 V, 80л, 2000 Вт
17 950 ₴
14 449,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19819841
- +380 (95) 538-87-64
Quartz Noir 80 V
Quartz Noir – це нове покоління накопичувальних водонагрівачів, де елегантний дизайн поєднується з розумними технологіями керування та підвищеною довговічністю. Лаконічний чорний корпус гармонійно доповнює сучасні інтер’єри, а плоска конструкція, універсальний монтаж і автоматичний розворот дисплея забезпечують максимальну зручність встановлення та використання. Надійний бак з екологічним склофарфоровим покриттям, посилений магнієвий анод і сучасні системи захисту роблять Quartz Noir ефективним, гігієнічним і економічним рішенням для щоденного комфорту.
Біо-склокерамічний внутрішній бак BIO
Енергонезалежна пам'ять
Сталевий зовнішній корпус
Універсальний монтаж: вертикальне або горизонтальне розміщення кожної моделі
Сенсорне керування з електронним контролем
Функція розумного контролю
Система самодіагностики
Характеристики
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quartz |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Біостеклофарфор |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 7 бар |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1032 мм |
| Глибина | 304 мм |
| Ширина | 552 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Термометр | Так |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
- Ціна: 14 449,80 ₴




