
Витяжка ELEYUS ETNA 800 LED 52 BL
5 940 ₴
4 939,80 ₴
- В наявності
- Код: 8946266
- +380 (95) 538-87-64
ELEYUS ETNA 800 LED 52 BL
Потужна витяжка – свіже і чисте повітря
Турбіна продуктивністю 800 м³/год впорається з усім зайвим в кухні площею до 19 м². Вмикайте витяжку до початку готування, залишіть працювати ще на 5 хвилин, поки накриваєте на стіл, і насолоджуйтесь свіжим повітрям.
Компактність та універсальність
Витяжка виготовлена з міцної та надійної сталі, покрита високоякісною порошковою, стійкою до зовнішніх впливів. Кухонна витяжка ELEYUS ETNA повністю вбудовується в кухонну шафку, що економить простір вашої кухні та гармонійно доповнює загальну візуальну картинку інтер’єру. Мінімум декору, прості форми, практичність і функціональність – найкраща можливість створити комфортний і гармонійний простір в кухні.
Сенсорне керування
Налаштування функцій, вибір швидкості очищення повітря, ввімкнення LED-підсвітки та налаштування таймера легко виконується дотиком до сенсорної панелі, або ж є можливість керувати на відстані пультом дистанційного управління. Вибирайте мінімальний режим щойно ви почали готувати. Коли їжа кипить, смажиться і тушкується, а пари та диму стає все більше – переходьте на більшу швидкість.
LED-підсвітка
М’яка та яскрава LED-підсвітка не тільки освітлює варильну поверхню, щоб стежити за приготуванням. Вона додає затишку, поки ви готуєте сімейний сніданок чи романтичну вечерю. Створюйте теплу та приємну атмосферу в кухні!
П’ятишаровий алюмінієвий фільтр
Надійний 5-шаровий алюмінієвий фільтр поглинає жир, бруд, дрібні сторонні частинки й захищає двигун витяжки. Для легкого очищення його достатньо вийняти і помити в гарячій воді чи посудомийній машині.
Режим на вибір – відвід або рециркуляція
Зазвичай витяжка під’єднується до вентиляційної шахти квартири чи будинку. Але що робити, коли приєднання ускладнене або шахта взагалі відсутня?
Скористайтесь режимом рециркуляції! Він впорається із очищенням повітря без відведення його назовні. Для цього обладнайте витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW–E1575 та виведіть повітропровід в простір кухні.
Характеристики
|
Тип |
Вбудована |
|
Розмір, см |
52 |
|
Продуктивність турбіни ( м³/год) |
800 |
|
Управління |
Сенсор |
|
Кількість швидкостей |
3 |
|
Матеріал декору |
Метал |
|
Тип освітлення |
LED |
|
Освітлення, Вт |
2.5 |
|
Діаметр повітропроводу, мм |
150 |
|
Режим роботи |
Відведення / Рециркуляція |
|
Фільтр жировий |
Алюмінієвий |
|
Сумісна модель вугільного фільтра |
FW-E1575 (потрібно 2 шт) |
|
Пульт |
Так |
|
Рівень шуму (дБ) |
50-64 |
|
Максимальна споживана потужність, Вт |
152.5 |
|
Розмір довжина (Д), мм |
270 |
|
Розмір ширина (Ш), мм |
520 |
|
Розмір висота (В), мм |
225 |
|
Розмір упаковки ширина (Ш), мм |
330 |
|
Розмір упаковки висота (В), мм |
250 |
|
Об'єм упаковки, м³ |
0.051 |
|
Вага Нетто, кг |
5.5 |
|
Вага Брутто, кг |
6.8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 800 куб.м/год |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 520 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Глибина | 270 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
- Ціна: 4 939,80 ₴










