
Мікрохвильова піч ELECTROLUX LMS 2203EMX, 700 Вт, 20 л
13 974 ₴
11 473,80 ₴
- В наявності
- Код: 5213976
- +380 (95) 538-87-64
ELECTROLUX LMS 2203EMX
Мікрохвильова піч - вірний помічник на вашій кухні
Функція мікрохвильової печі - швидкий шлях до смачних страв. Одним натисканням кнопки, можна розтоплювати шоколад, розморожувати улюблені запіканки або швидко підігрівати їжу. Це швидкий і простий спосіб створення смачних страв.

Швидке розморожування
Ваші заморожені продукти будуть швидко готові до використання завдяки функції розморожування мікрохвильової печі. Після того, як ви виберете тип і вагу продукту, мікрохвильова піч автоматично розрахує час, необхідний для розморожування. Потім починається процес розморожування зі збереженням смаку і текстури продукту.
.jpg)
Легкий контроль часу, відмінний результат
Тепер ваша страва не буде занадто довго готуватися в мікрохвильовій печі завдяки таймеру, що легко налаштовується. Введіть бажаний час роботи мікрохвильової печі і вона автоматично вимкнеться після закінчення цього часу. Якщо часу виявиться недостатньо, можна легко додати час одним натисканням кнопки.
.jpg)
Характеристики
Особливості
Фізичні характеристики
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Вбудована техніка | Так |
| Гриль | Ні |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні, Кнопкові |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Замок від дітей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Підтримання температури | Так |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 389 мм |
| Глибина | 329 мм |
| Ширина | 595 мм |
- Ціна: 11 473,80 ₴






