
Мікрохвильова піч SAMSUNG MG23A7013CB, 800Вт, 23л
11 659 ₴
9 658,80 ₴
- В наявності
- Код: 8495966
- +380 (95) 538-87-64
SAMSUNG MG23A7013CB
Готуйте стильно
Оновіть свою кухню та легко готуйте чудові страви. Завдяки преміальному дизайну ця мікрохвильова піч дає змогу готувати більш інтуїтивно. Готуйте та запікайте свіжі або заморожені продукти за допомогою функції "Гриль/Смаження" та пластини для хрусткої скоринки.

Смачна та хрустка їжа
Насолоджуйтеся хрусткою скоринкою, як якщо б вона була приготована в духовці. Функція гриля/жарки в поєднанні з Crusty Plate дає змогу готувати, запікати та готувати на грилі їжу. Таким чином, ви можете насолоджуватися найкращим смаком і текстурою як свіжих, так і заморожених інгредієнтів. Оскільки в ньому не використовується олія, ваші страви стають ще кориснішими.

Гарячий хліб у будь-який час
Швидко та легко розморозьте хліб, який матиме вигляд свіжоспеченого. При натисканні кнопки функція розморожування хліба (Bread Defrost) розраховує ідеальний час і температуру для розморожування хліба, тортів і випічки. Досягніть ідеального тону і якості приготування при використанні гриля і тостової пластини

Швидке розморожування
Швидко розморожуйте продукти за допомогою функції швидкого розморожування з використанням заздалегідь заданих режимів для м'яса, птиці, риби, овочів і хліба. Вам просто потрібно вибрати тип харчування та вагу. Ідеальний час розморожування розраховується автоматично. Тож це займе менше часу і збереже більше поживних речовин.

Готуйте ще краще
Усе, що ви приготуєте, буде смачним і корисним. Система потрійного розподілу розподіляє хвилі в трьох напрямках, тому вони досягають кожного кута та нагрівають їжу під різними кутами. Це гарантує, що все буде приготовлено рівномірно.

Характеристики
Тип
З грилем
Спосіб встановлення
Вбудована
Потужність
1100 Вт
Кількість рівнів потужності
6
Об'єм
23 л
Тип керування
Електронне
Гриль
Є
Внутрішнє покриття
Кераміка
Відкриття дверцят
Бічне лівостороннє
Тип відкривання дверцят
Кнопка
Поворотний стіл
Є
Діаметр поворотного столу
28,8 см
Таймер
Є
Розморожування
Є
Пароварка
Немає
Внутрішнє освітлення
Є
Звуковий сигнал закінчення роботи
Є
Особливості
Функція Браунінг Плюс, Годинник, Розморожування Швидко, Автоматичні програми, Збереження тепла, Батьківський замок
Габарити без упаковки
48.9 х 27.5 х 36.2 см
Вага
14.5 кг
Габарити з упаковкою
65.1 x 43.5 x 45.2 см
Вага в упаковці
19 кг
Комплектація
Мікрохвильова піч
Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гриль | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1100 Вт |
| Об`єм | 23 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Підтримання температури | Так |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.5 кг |
| Висота | 27.5 мм |
| Глибина | 36.2 мм |
| Ширина | 48.9 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1100 Вт |
| Тип гриля | теновий |
- Ціна: 9 658,80 ₴





