
Посудомийна машина вбудована BOSCH SMV4HCX19E
38 530 ₴
31 529,80 ₴
- В наявності
- Код: 124967
- +380 (95) 538-87-64
BOSCH SMV4HCX19E

Bosch – світовий лідер у категорії посудомийних машин
*Джерело: Euromonitor International Limited, обсяг продажів y шт., 2024.

Зроблено в Німеччині
Висока якість матеріалів та надійність.
Home Connect: налаштуйте прилад під себе, а не свої плани під прилад
Технологія Home Connect надає більше свободи та комфорту. Керувати посудомийною машиною можна віддалено за допомогою застосунку Home Connect на телефоні чи планшеті: наприклад, дистанційно запускати / призупиняти її роботу, вибирати програми та параметри, встановлювати час та графік роботи, переглядати статус виконання програми, отримувати сповіщення, відстежувати всю інформацію щодо під’єднаної посудомийної машини, як-от рівень солі / ополіскувача, і бути впевненими, що все працює без збоїв.


Програмний асистент: допоможе вибрати правильну програму
Функція програмного асистента в застосунку Home Connect позбавляє вас від необхідності вгадувати, яка програма найкраще впорається з посудом, який ви щойно завантажили в машину. Просто вкажіть ступінь забруднення, тип і кількість посуду — і асистент порекомендує відповідну програму.
Тихий режим: додаткова безшумність, коли вам це потрібно
Іноді вам потрібна тиха обстановка вдома, щоб зосередитися на щоденних справах або вкласти дитину спати. Функцію «Тихий режим» можна активувати в застосунку Home Connect. Це зменшує шум до мінімуму протягом 30 хвилин у будь-який час шляхом активної паузи, поки посудомийна машина продовжує працювати.


Функція «Улюблене»: швидкий запуск регулярного режиму
За допомогою функції «Улюблене» у застосунку Home Connect можна зберегти поєднання програми та додаткової опції як улюблену комбінацію, щоб надалі швидко запускати цей режим із застосунку або на панелі приладу за допомогою кнопки Favourite*.
*Улюблене
Опція SpeedPerfect+*: скорочення тривалості програми
SpeedPerfect+ дає змогу скоротити тривалість миття на 15—66 % залежно від вибраної програми та моменту активації цієї опції. Ви можете скоротити час, що залишився, натиснувши кнопку SpeedPerfect+ на панелі приладу або активувати опцію, вибравши SpeedPerfect+ у застосунку Home Connect навіть після того, як цикл розпочався**.
*Спідперфект
**Споживання води й електроенергії підвищується.


Автоматична програма: ідеальний результат — одним натисканням кнопки
На програмі Auto 45°-65° прилад автоматично регулює температуру води та тривалість полоскання протягом циклу миття відповідно до кількості посуду і ступеня його забруднення. Це забезпечує оптимальне використання води. Правильна програма для кожного завантаження — одним натисканням кнопки.
Опція додаткового сушіння: ідеальне просушування будь-якого посуду
Активація опції додаткового сушіння із програмою миття підвищує температуру кінцевого полоскання та подовжує час просушування*. Завдяки цьому навіть пластикові вироби, як-от дитячі пляшечки або посуд для пікніка, стають абсолютно чистими та сухими.
*Споживання енергії дещо підвищується, тривалість роботи збільшується.


AquaSensor*: ідеальний результат миття без марнування води
На початку циклу миття AquaSensor оцінює і визначає ступінь забруднення посуду. На основі даних про рештки їжі, жирів та мийного засобу він буде коригувати оптимальний час полоскання, необхідний для досконалого результату очищення, і, за потреби, попередньо промивати посуд. Ба більше, під час кожного полоскання буде використано лише необхідну кількість води.
*Аквасенсор
Технологія ActiveWater: оптимальне використання води та енергії
Технологія ActiveWater поєднує бездоганні результати миття із дбайливим ставленням до природних ресурсів. Вона базується на таких параметрах, як оптимальне нагрівання, ефективна робота насоса, оптимізована система фільтрації та цільовий розподіл води.


Теплообмінник: дбайливе миття тендітного посуду
Чутливі до перепадів температури келихи та крихка порцеляна будуть вимиті з особливою обережністю у посудомийній машині з теплообмінником. Вода для ополіскування попередньо підігрівається в баку для запобігання будь-яким температурним перепадам.
Третій короб для столових приборів та дрібних предметів
Короб VarioDrawer* — це додатковий рівень у верхньому відділі посудомийної машини для розміщення столових приборів та невеликого кухонного начиння, як-от черпака, віничка, малих чашок для кави. Це звільняє нижній короб від кошика для приборів і залишає більше місця для іншого посуду.
*Варіокороб


RackMatic*: регулювання висоти верхнього короба
Завдяки системі RackMatic верхній короб можна регулювати за висотою між трьома позиціями. Ця система дозволяє легко звільнити додаткове місце для високих предметів посуду, як-от тарілок для піци чи келихів на високій ніжці, у верхньому або нижньому коробі.
*Ракматік
Система оптимізації розчинення мийного засобу
Перед початком циклу мийний засіб із диспенсера на дверцятах потрапляє до спеціальної кювети у верхньому коробі, що гарантує його ретельне розчинення завдяки чіткому спрямуванню на нього струменів води.


InfoLight*: додатковий індикатор ходу програми
Під час циклу миття InfoLight проєктує червоне світло на підлогу, щоб ви знали, коли посудомийна машина працює. Світло вимикається, коли цикл миття завершено.
*Інфолайт
Двигун EcoSilence Drive: тихий та довговічний
Наші посудомийні машини з двигуном EcoSilence Drive забезпечують високу якість миття з низьким рівнем шуму. Це безщітковий економний двигун, у якому оптимально зменшено шум тертя, що забезпечує більш рівну і тиху роботу.


AquaStop: захист від витоку води
Якщо сенсор виявляє протікання, посудомийна машина автоматично зупиняє роботу, відкачує воду і перекриває спеціальний клапан поряд із краном.
* Використані вище зображення мають ілюстративне призначення; за деякими функціональними параметрами та зовнішнім виглядом модель на фото може відрізнятися від титульної моделі.


Характеристики
Особливості, додаткові функції
Технічні характеристики
Габарити і комплектація
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Клас миття | A |
| Клас сушіння | A |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість програм мийки | 6 |
| Максимальне завантаження | 14 комплектів |
| Стан | Новий |
| Тип посудомийної машини | Повногабаритна |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина посудомийної машини | 60 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35.1 кг |
| Висота | 815 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Індикація часу, що залишився | Так |
| Промінь на підлозі | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Споживання води | 9 л |
| Система сушіння | конденсаційна |
| Енергоспоживання | 0.849 кВт*год |
- Ціна: 31 529,80 ₴











