ARDESTO WMS6109W
Збільшений люк
Пральна машина WMS-6109W виконана зі збільшеним діаметром люка, що значно полегшує завантаження білизни.

Дванадцять програм прання
Ми розробили програми для різних типів тканини та ступеня забруднення: Бавовна, Економ, Спортивний одяг, Білизна, Вовна, Пухові вироби, Мікс, Синтетика, Дитячий одяг, Супершвидке прання за 15 хвилин, Полоскання і віджимання, Віджим.

Корисні можливості
Вибір температури води – 20°C, 40°C, 60°C, 90°C. Присутні режими відкладеного прання, очищення барабана та функція блокування від дітей. Стерилізація барабана здійснюється водою з температурою близької до кипіння

Характеристики
| Тип пральної машини |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип двигуна |
|
||
| Привод |
|
||
| Макс. швидкість віджиму |
|
||
| Рівень шуму під час прання |
|
||
| Рівень шуму при віджиманні |
|
||
| Мова пристрою |
|
Показники ефективності
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Клас енергоспоживання (європейський) |
|
||
| Клас віджиму |
|
||
| Споживана енергія пральної машинки |
|
||
| Споживання води за цикл |
|
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма ''Синтетика'' | Так | ||
| Програма ''Делікатного прання'' | Так | ||
| Програма ''Прання вовни'' |
|
||
| Програма ''Швидке прання'' |
|
Спеціальні програми
| Програма "Змішаний тип білизни" | Так | ||
| Програма "Пухові вироби" | Так | ||
| Програма ''Спортивний одяг'' | Так |
Функції
| Вибір температури прання | Так | ||
| Вибір швидкості віджиму | Так | ||
| Функція ''Прискорене прання'' |
|
||
| Функція ''Очищення барабана'' |
|
||
| Таймер відстрочки старту |
|
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| * |
|
||
| Колір корпусу |
|
||
| Колір кромки люка |
|
||
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | C |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Клас прання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 54 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.786 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 12 |
| Особливості | Відстрочка старту, Захист від дітей, Дисплей |
| Програми | Програма "Шерсть", Програма ручного прання, Програма "Бавовна", Попереднє замочування, Програма швидкого прання, Програма "Синтетика", Програма прання дитячих речей, Попереднє прання, Програма прання верхнього одягу, Програма прання сорочок |
| Рівень шуму при пранні | 60 дБ |
| Споживання води | 48 л |
- Ціна: 11 300 ₴







