
Пральна машина ARDESTO WMW-6100WB
12 120 ₴
10 119,80 ₴
- В наявності
- Код: 41285612
- +380 (95) 538-87-64
ARDESTO WMW-6100WB
Ефективне прання за мінімального шуму
Під час прання рівень шуму машини становить 62 дБ, а за віджимання – 75 дБ. Для правильного функціонування пристрою тиск води має бути в межах 0,05-0,85 МПа. Пральна машина працює за номінальної напруги 220-240 В~ / 50 Гц, має потужність прання та віджимання 250 Вт, а нагрівання – 1 800 Вт, проте максимальна потужність складає 2 000 Вт.
15 програм прання
Модель забезпечує максимальну швидкість обертання барабана 1 200 об./хв і надає на вибір 15 програм прання, зокрема: Мікс, 20 °C, Eco 40-60 °C, Бавовна, Делікатне прання, Вовна, Нічне прання, Протиалергія, Очищення барабана, Полоскання+Віджимання, Віджимання, Дитячий одяг, Сорочки, Нижня білизна, Щоденне прання 30′ і Швидке прання 15′. Користувачі мають змогу налаштовувати температуру прання та швидкість віджимання відповідно до індивідуальних потреб, навіть додавати білизну під час циклу. Також передбачено блокування від дітей, функцію відкладеного старту та різні заходи безпеки, як-то водонепроникність IPX4 і захист класу I.
Програма для оптимального споживання енергії та води
Стандартна програма для прання бавовни за температури 40 °C чи 60 °C є найефективнішою з погляду споживання електроенергії та води. Режим призначений для прання бавовняних речей середнього рівня забруднення. Проміжний час прання білизни за 40 °C або 60 °C і часткового завантаження становить 150 хв; 198 хв у разі повного завантаження та прання за температури 60 °C.
Клас енергоефективності A++
Маючи клас енергоефективності A++, ARDESTO WMW-6100WB споживає 162 кВт·год на рік. Цей показник розрахований на основі 220 стандартних циклів прання, використовуючи програму Бавовна 40 °C чи 60 °C, за повного та часткового завантаження. Під час прання бавовняної білизни за 60 °C і повного завантаження машина споживає 1,06 кВт·год, тоді як за часткового завантаження та застосування цієї ж програми прання, проте встановивши температуру 40 °C, рівень споживання енергії значно зменшується – 0,60 кВт·год. У режимі очікування споживання електроенергії складає 0,49 Вт, а в режимі «вимкнено» – 0,45 Вт. Споживання води пральною машиною становить 9 460 л на рік за тих самих умов. Модель має клас ефективності віджимання C (приблизно 58 % залишкової вологи).
Характеристики
| Тип пральної машини |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип двигуна |
|
||
| Привод |
|
||
| Макс. швидкість віджиму |
|
||
| Рівень шуму під час прання |
|
||
| Рівень шуму при віджиманні |
|
||
| Мова пристрою |
|
Показники ефективності
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Клас віджиму |
|
||
| Споживана енергія пральної машинки |
|
||
| Річне споживання води |
|
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма "Еко Бавовна" | Так | ||
| Програма ''Делікатного прання'' | Так | ||
| Програма ''Прання вовни'' |
|
||
| Програма ''Швидке прання'' |
|
Спеціальні програми
| Програма ''Анти-алергія'' |
|
||
| Програма "Змішаний тип білизни" | Так | ||
| Програма ''Сорочки'' | Так | ||
| Програма ''Прання дитячих речей'' | Так | ||
| Програма "Щоденне прання '' | Так |
Функції
| Вибір температури прання | Так | ||
| Вибір швидкості віджиму | Так | ||
| Функція ''Прискорене прання'' |
|
||
| Функція ''Очищення барабана'' |
|
||
| Таймер відстрочки старту |
|
||
| Додаткове полоскання |
|
||
| Функція "Дозавантаження" |
|
Системи безпеки
| Захист від дітей | Так |
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| * |
|
||
| Колір корпусу |
|
||
| Колір кромки люка |
|
||
| Вага | 47 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | C |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Клас прання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47 кг |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Особливості | Відстрочка старту, Захист від дітей, Дисплей |
| Програми | Програма "Шерсть", Програма ручного прання, Програма "Бавовна", Попереднє замочування, Програма швидкого прання, Програма "Синтетика", Програма прання дитячих речей, Попереднє прання, Програма прання верхнього одягу, Програма прання сорочок |
| Рівень шуму при пранні | 62 дБ |
- Ціна: 10 119,80 ₴











