
Пральна машина BOSCH WAN2829NBY
32 880 ₴
26 879,80 ₴
- В наявності
- Код: 4216343
- +380 (95) 538-87-64
BOSCH WAN2829NBY
Найкращий клас енергоспоживання A: економте енергію з найефективнішим класом A.Використовуючи енергозберігаючі побутові прилади, ви економите цінні ресурси. Саме тому під час придбання побутового приладу слід враховувати низькі показники споживання енергії та води. Енергетична етикетка вказує клас ефективності, рівень шуму, потужність, споживання енергії та води відповідного приладу. Найсуттєвішою зміною в нових енергетичних етикетках є скасування класів енергоефективності plus, таких як, наприклад, A+++. Новий клас ефективності для пральних машин буде від A до G. Завдяки нашій високоефективній системі енергозбереження, наші пральні машини Bosch досягають найкращого класу енергоефективності A під час кожного прання без шкоди для результатів.

Коли час не жде, пральна машина з функцією SpeedPerfect зменшить тривалість прання на 65%* без компромісів щодо результату. SpeedPerfect можна використовувати з більшою частиною програм і усіма ступенями завантаження та видами тканин. Наприклад, виберіть програму для змішаних тканин та SpeedPerfect — і машина ретельно випере до 4 кілограмів білизни всього за 46 хвилин.

Гарантія AquaStop від Bosch — захист від протікання води впродовж усього терміну служби побутового приладу. Наші пральні машини з системою AquaStop мають спеціальний подвійний шланг, запобіжний клапан та резервуар із поплавковим перемикачем, що запобігає протіканню води незалежно від того, чи пошкоджено шланг подачі води, чи це несправність у пральній машині.

Точні настройки мотора EcoSilence Drive ™ з інверторним керуванням, який м'яко і без ривків обертає барабан, забезпечують дбайливе прання. Безщітковий мотор нового покоління EcoSilence Drive ™ працює значно тихіше, ніж звичайні мотори. Завдяки відсутності тертя, він надійніше і довговічніше звичайних моторів і має гарантію на 10 років. Ще однією перевагою мотора є його енергоефективність.

Шкода, що улюблені речі згодом зношуються. Але завдяки унікальній запатентованій системі VarioDrum улюблений одяг радуватиме вас довше. Система рівномірно розподіляє воду, запобігаючи появі складок і пошкоджень. Завдяки продуманому краплеподібному дизайну барабана й асиметричним лопатям, машина дбайливо відпере навіть сильно забруднені речі, незалежно від виду тканини. Водночас машина працює швидко й ефективно. Подбайте про улюблені речі з VarioDrum, і вони прослужать вам довше.
Програма прання темних речей: програма для делікатного прання білизни темного кольору, наприклад, джинсів.Під час прання темних речей пральна машина додає більше води та запускає додатковий цикл полоскання для більш ретельного вимивання залишків прального засобу для усунення плям.

Не знаєте, коли почистити барабан? Не хвилюйтесь, тепер це не має значення. Якщо пральна машина використовується за температури 40 ℃ та тривалою роботою 20 разів, програма "очищення барабана" автоматично нагадає вам про необхідність. Для безпеки пральної машини рекомендуємо використовувати лише сертифіковані миючі засоби, які ви можете знайти на цьому сайті в розділі "Сервіс".

Характеристики
| Тип пральної машини |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип двигуна |
|
||
| Макс. швидкість віджиму |
|
||
| Рівень шуму при віджиманні |
|
||
| Мова пристрою |
|
||
| Технології якості прання |
|
||
| Інтелектуальна система прання |
|
Показники ефективності
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Клас віджиму |
|
||
| Споживана енергія пральної машинки |
|
||
| Споживання води за цикл |
|
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма "Еко Бавовна" | Так | ||
| Програма ''Делікатного прання'' | Так | ||
| Програма ''Прання вовни'' |
|
||
| Програма ''Швидке прання'' |
|
Спеціальні програми
| Функція пари |
|
||
| Програма ''Анти-алергія'' |
|
||
| Програма ''Джинси'' | Так | ||
| Програма "Змішаний тип білизни" | Так | ||
| Програма ''Сорочки'' | Так | ||
| Програма ''Спортивний одяг'' | Так | ||
| Програма ''Прання дитячих речей'' | Так |
Функції
| Вибір температури прання | Так | ||
| Вибір швидкості віджиму | Так | ||
| Функція ''Легке прасування'' | Так | ||
| Функція ''Очищення барабана'' |
|
||
| Таймер відстрочки старту |
|
||
| Додаткове полоскання |
|
||
| Функція "Дозавантаження" |
|
Системи безпеки
| Захист від дітей | Так | ||
| Захист від протікання |
|
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| * |
|
||
| Колір корпусу |
|
||
| Колір кромки люка |
|
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Матеріал бака | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70.1 кг |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.47 кВт*год/кг |
| Особливості | Захист від дітей, Дисплей, Захист від протікання, Вибір швидкості віджиму, З баком для води, З дисплеєм, З розбірним баком |
| Програми | Програма "Шерсть", Програма "Бавовна", Програма швидкого прання, Програма "Синтетика", Половинне завантаження, Прання делікатних речей, Програма прання верхнього одягу, Програма прання джинсів, Програма прання сорочок |
| Рівень шуму при пранні | 61 дБ |
| Споживання води | 44 л |
- Ціна: 26 879,80 ₴










