ELECTROLUX EWS6326BU
Наша компактна пральна машина з системою SensiCare налаштовує тривалість програми відповідно до обсягу завантаження, використовуючи менше води і енергії та запобігаючи надмірному пранню. Можливість виконання найекономніших циклів навіть для найменших завантажень, а її вузький дизайн заощаджує місце.

Одяг виглядає як новий удвічі довше*
Система SensiCare адаптує цикл до завантаження для запобігання надмірному пранню одягу. Завдяки цьому одяг зберігає свій вигляд довше, а вода і електроенергія витрачаються економніше.
*Згідно з результатами випробування на стійкість кольору, здійсненого Ritex. Випробування № 15CR00099, проведене у грудні 2015 р.
Програма протиалергічного очищення парою видаляє 99.99% бактерій і вірусів*
Наша антиалергенна функція "Анти-алергія з парою" поєднує водяну пару з високоефективною програмою прання для видалення бактерій, вірусів та алергенів з одягу.
* Протестовано компанією Swissatest Testmaterialien AG у 2021 році (звіт про тестування № 202120117) щодо бактерій Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa та MS2 Bacteriophage


Інверторний двигун Inverter Motor+: довговічність та енергоефективність
Inverter Motor+ є більш енергоефективним, ніж стандартні інверторні двигуни, завдяки використанню двигуна з постійними магнітами.
Скоротіть час прання завдяки Time Manager
Не потрібно витрачати на прання більше часу, ніж воно потребує. За допомогою 4-етапної функції Time Manager можна скоротити тривалість прання, заощадивши час.

Швидке прання для швидких результатів
Програма Rapid дозволяє швидко прати одяг із невеликим забрудненням. Періть 1.5 кг білизни всього за 14 хвилин.
Характеристики
| Тип пральної машини |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип двигуна |
|
||
| Привод |
|
||
| Макс. швидкість віджиму |
|
||
| Мова пристрою |
|
||
| Технології якості прання |
|
||
| Конструкція барабана |
|
||
| Барабан |
|
||
| Верхня кришка |
|
Показники ефективності
| Клас енергоспоживання (європейський) |
|
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма "Еко Бавовна" | Так | ||
| Програма ''Синтетика'' | Так | ||
| Програма ''Прання вовни'' |
|
||
| Програма ''Швидке прання'' |
|
Спеціальні програми
| Програма ''Анти-алергія'' |
|
||
| Програма ''Джинси'' | Так | ||
| Програма ''Спортивний одяг'' | Так | ||
| Програма ''Прання дитячих речей'' | Так |
Функції
| Функція ''Прискорене прання'' |
|
||
| Таймер відстрочки старту |
|
||
| Додаткове полоскання |
|
||
| Функція "Дозавантаження" |
|
Системи безпеки
| Захист від дітей | Так | ||
| Захист від протікання |
|
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| * |
|
||
| Колір корпусу |
|
||
| Колір кромки люка |
|
||
| Вага | 58,5 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 58.5 кг |
| Висота | 843 мм |
| Глибина | 378 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 14 |
| Особливості | Відстрочка старту, З можливістю дозавантаження білизни, Захист від дітей, Дисплей, Захист від протікання, Вибір швидкості віджиму, Контроль балансу, Контроль піноутворення, З дисплеєм |
| Програми | Програма "Шерсть", Програма ручного прання, Прання спортивного одягу, Програма "Бавовна", Програма швидкого прання, Програма "Синтетика", Програма прання дитячих речей, Програма прання верхнього одягу, Програма прання сорочок |
| Споживання води | 42 л |
- Ціна: 16 220 ₴







