
Пральна машина INDESIT BTW S50400 EU/N
16 670 ₴
13 669,80 ₴
- В наявності
- Код: 12487454
- +380 (95) 538-87-64
INDESIT BTW S50400 EU/N


Щоденне прання за 45 хвилин
Основні функції

Швидкі програми
Обирайте одну з 5 швидких програм для різних типів тканин.

Додаткове полоскання
Опція для людей з чутливою шкірою.
Turn & Wash

Turn & Wash — чудове рішення для щоденного прання.
Програма, яка гарантує чудові результати за 45 хвилин.
Пральна машина з вертикальним завантаженням Whirlpool BTWD61053(EU) — те, що зробить ваше життя легшим!

Щоденні швидкі програми
5 різних програм для швидкого щоденного прання, які гарантують максимальну ефективність менше, ніж за годину.
Якщо вам потрібно швидко випрати одяг, сміливо користуйтеся швидкими циклами прання. Кожен цикл враховує тип тканини: Вовна, Делікатні тканини, Кольорові тканини, Бавовна та Синтетичні тканини.

Додаткове полоскання
Турбота про чутливу шкіру
Обираючи цю опцію, ви отримуєте ефективне полоскання та 100% видалення прального засобу. Ідеальний варіант для людей з чутливою шкірою.
Інші функції

Великий вибір програм
Обирайте з 14 різних програм в залежності від вашого вільного часу, типу тканини та ступеню забруднення: Turn & Wash, Синтетика 40°, Бавовна 40°, Бавовна 60°, Бавовна 90°, Еко Бавовна 40°, Еко Бавовна 60°, Вовна 20°, Делікатні тканини 30°, Кольорові речі 40°, Бавовна 30°, Синтетика 30°, Віджим + Злив, Полоскання + Віджим.

Опція Інтенсивне прання
Підвищена ефективність видалення плям. Цю опцію слід використовувати при використанні активних кисневих засобів для виведення плям і відбілювачів. Це оптимізує ефективність використовуваного кошти, щоб поліпшити якість прання і підвищити ефективність видалення плям.

Опція Енергозбереження
Для тих, хто піклується про навколишнє середовище з хорошими результатами прання. Ця функція економить енергію, не нагріваючи воду, що використовується для прання, що є перевагою як для навколишнього середовища, так і для внутрішнього бюджету (нижчі рахунки за електроенергію). Рідкий миючий засіб і спеціальний алгоритм рухів барабана, гарантують чудовий кінцевий результат.

Відкладений старт
Якщо вам потрібно випрати білизну перед поверненням додому з роботи або покупок, пральна машина дозволяє легко відкласти старт на 1-24 години.

Натиснути і відкрити
Новий ергономічний дизайн ще більше спрощує відкриття пральної машини з вертикальним завантаженням. Завдяки новій ручці з технологією Push & Open ви можете легко відкрити пральну машину, навіть коли ваші руки зайняті. Просто натисніть на неї одним пальцем або навіть ліктем, і пральна машина відкриється.
Характеристики
| Тип пральної машини |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип двигуна |
|
||
| Макс. швидкість віджиму |
|
||
| Рівень шуму при віджиманні |
|
||
| Мова пристрою |
|
||
| Автоматичне позиціонування барабана |
|
Показники ефективності
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Клас віджиму |
|
||
| Споживання води за цикл |
|
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма "Еко Бавовна" | Так | ||
| Програма ''Синтетика'' | Так | ||
| Програма ''Делікатного прання'' | Так | ||
| Програма ''Прання вовни'' |
|
||
| Програма ''Швидке прання'' |
|
Спеціальні програми
| Програма "Змішаний тип білизни" | Так |
Функції
| Вибір швидкості віджиму | Так | ||
| Таймер відстрочки старту |
|
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| * |
|
||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 94 x 45 x 70 см | ||
| Колір корпусу |
|
||
| Матеріал бака |
|
||
| Вага | 53 кг | ||
| Вага в упаковці, кг | 54 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | C |
| Клас енергоспоживання | C |
| Клас прання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 5 кг |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 53 кг |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 14 |
| Особливості | Відстрочка старту, Захист від дітей, Дисплей, Захист від протікання, Вибір швидкості віджиму, Контроль балансу, Контроль піноутворення, З дисплеєм |
| Програми | Програма "Шерсть", Програма ручного прання, Програма "Бавовна", Попереднє замочування, Програма швидкого прання, Програма "Синтетика", Програма прання дитячих речей, Попереднє прання, Програма прання верхнього одягу, Програма прання сорочок |
| Рівень шуму при пранні | 60 дБ |
| Споживання води | 40 л |
- Ціна: 13 669,80 ₴









