LG F4Y2VS5JE
Розроблена для гармонійного поєднання
Додайте стильний відтінок кожному інтер’єру з нашою новою пральною машиною LG

Впишеться в інтер'єр вашої оселі
Виберіть пральну машину, яка відповідає вашому баченню дизайну інтер'єру
Оптимальний алгоритм прання
Інверторний двигун з прямим приводом Inverter Direct Drive™ цієї пральної машини може створювати шість різних рухів прання, забезпечуючи вашим тканинам належний догляд і надзвичайну чистоту
Позбудьтесь пилових кліщів на ваших речах
Завдяки обробці речей парою на програмі “Гіпоалергенне прання”, ви можете носити свій одяг з упевненістю, що пилові кліщі та бактерії було видалено
Очищення зсередини
Підтримуйте чистоту пральної машини та гігієнічність прання


Застосунок для мобільного пристрою LG ThinQ™ дозволяє Вам легко підключитися до пральної машини та керувати нею віддалено. Запустіть прання попередньо завантажених речей лише одним натисканням кнопки.

Перевіряйте поточний стан, завантажуйте нові програми прання та стежте за енергоспоживанням пральної машини за допомогою застосунку LG ThinQ™

Просте керування за допомогою голосового помічника
Контроль перепаду напруги
Компанія LG дбає про комфорт та безпеку своїх споживачів. Спеціально розроблена система захисту від перепадів напруги дозволяє всій техніці LG працювати без перебоїв. З нею можна не хвилюватися, що техніка згорить від чергового відключення світла чи очевидних перепадів напруги у діапазоні від 174 до 400 Вольт.

Десятиліття вашого спокою
Компанія LG окрім повної гарантії на продукт терміном 12 місяців зобов’язується безкоштовно надавати певний перелік деталей для подальшої заміни. Для пральних машин LG ці зобов’язання поширюються на окремі деталі інверторного двигуна з прямим приводом із системою Inverter Direct Drive™.

Розміри

Характеристики
| Тип пральної машини |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип двигуна |
|
||
| Привод |
|
||
| Макс. швидкість віджиму |
|
||
| Рівень шуму при віджиманні |
|
||
| Мова пристрою |
|
||
| Технології якості прання |
|
||
| Конструкція барабана |
|
Показники ефективності
| Клас прання |
|
||
| Клас віджиму |
|
||
| Споживання води за цикл |
|
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма "Еко Бавовна" | Так | ||
| Програма ''Делікатного прання'' | Так | ||
| Програма ''Прання вовни'' |
|
||
| Програма ''Швидке прання'' |
|
Спеціальні програми
| Функція пари |
|
||
| Програма ''Ручне прання'' | Так | ||
| Програма "Змішаний тип білизни" | Так | ||
| Програма ''Спортивний одяг'' | Так | ||
| Програма "Щоденне прання '' | Так |
Функції
| Вибір температури прання | Так | ||
| Вибір швидкості віджиму | Так | ||
| Функція ''Очищення барабана'' |
|
||
| Таймер відстрочки старту |
|
||
| Особливості |
|
Системи безпеки
| Захист від дітей | Так |
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| * |
|
||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 89 x 66 х 66 см | ||
| Колір корпусу |
|
||
| Колір кромки люка |
|
||
| Матеріал бака |
|
||
| Вага в упаковці, кг | 63 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас прання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Smart функції | Керування через Wi-Fi |
| Енергоспоживання | 0.49 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 10 |
| Особливості | Відстрочка старту, Захист від дітей, Дисплей, Захист від протікання, Вибір швидкості віджиму, Контроль балансу, З парою, Контроль піноутворення, З дисплеєм |
| Споживання води | 50 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 25 280 ₴












