-17%

Пральна машина WHIRLPOOL TDLR 6040S EU/N
20 750 ₴
17 249,80 ₴
- В наявності
- Код: 1240632
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
WHIRLPOOL TDLR 6040S EU/N
Цінуйте свій час
З функцією відкладеного старту Ви зможете запланувати початок циклу прання у найбільш зручний для Вас час.

Відкрийте для себе інновації та технології 6TH SENSE
Технологія 6TH SENSE вразить Вас найкращими результатами кожного разу і допоможе заощадити до 50% електроенергії, води і часу. Просто помістіть речі в барабан і виберіть програму. Сенсори розумної технології 6TH SENSE автоматично визначать обсяг завантаженої білизни і підберуть оптимальне кількість ресурсів і тривалість циклу прання.

Програма прання Джинс
Незамінне рішення для якісного прання та тривалого збереження насиченого кольору Ваших улюблених джинсових речей.

Турбота про вовняні речи
З програмою 'Вовна' Ви можете прати одяг з вовни навіть, якщо він має ярлик 'тільки ручне прання'. Для досягнення оптимальних результатів ми рекомендуємо використовувати спеціальні пральні засоби для вовни та не перевищувати максимального завантаження.

Пральна машина, яка піклується про делікатні тканини
Індивідуальний режим прання вишуканих тканин, які потребують особливо дбайливого догляду.

Характеристики
Показники ефективності
Основні програми
Спеціальні програми
Функції
Загальні характеристики
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | A |
| Клас енергоспоживання | C |
| Клас прання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 53 кг |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.55 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 12 |
| Особливості | Відстрочка старту, Захист від дітей, Дисплей, Захист від протікання, Вибір швидкості віджиму, Контроль балансу, Контроль піноутворення, З дисплеєм |
| Програми | Програма "Шерсть", Програма ручного прання, Програма "Бавовна", Програма швидкого прання, Прання делікатних речей, Додаткове полоскання, Програма прання верхнього одягу, Програма прання джинсів, Програма прання сорочок |
| Рівень шуму при пранні | 60 дБ |
| Споживання води | 43 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 249,80 ₴










