-18%

Пральна машина INDESIT IM640 MY TIME UA
14 240 ₴
11 739,80 ₴
- В наявності
- Код: 2419763
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
INDESIT IM640 MY TIME UA


Ефективна боротьба з плямами
Пральна машина оснащена спеціальною програмою, розробленою для глибокого очищення тканин від найстійкіших забруднень. Ця програма чудово підходить для бавовняних виробів, здатних витримати високі температури. Програма автоматично підбирає оптимальний режим прання залежно від типу забруднення.

Зробіть своє життя простішим!
Функція обробки парою дає змогу скоротити час на прасування та досягти бездоганних результатів прання без зайвих зусиль.

Догляд за чутливою шкірою
При виборі цієї опції підвищується ефективність полоскання і гарантується оптимальне видалення миючого засобу. Це особливо корисно для чутливої шкіри.

Регулярний догляд - запорука довгої служби
Щоб ваша пральна машина завжди працювала бездоганно і забезпечувала бездоганну чистоту білизни, рекомендується регулярно проводити очищення барабана.
.png)
Не дозволяє дітям змінювати налаштування
Ця функція дозволяє заблокувати кнопки на панелі пральної машини, щоб дитина не могла змінити вибраний вами цикл прання, граючи з ним.

Інверторний мотор
Інверторний двигун гарантує довговічність, безпеку та економію електроенергії. Надзвичайна тиша під час роботи стане додатковою, але вкрай суттєвою перевагою.
Характеристики
| Тип пральної машини |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип двигуна |
|
||
| Привод |
|
||
| Макс. швидкість віджиму |
|
||
| Рівень шуму під час прання |
|
||
| Рівень шуму при віджиманні |
|
||
| Мова пристрою |
|
||
| Конструкція барабана |
|
||
| Барабан |
|
Показники ефективності
| Клас прання |
|
||
| Клас віджиму |
|
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма "Еко Бавовна" | Так | ||
| Програма ''Синтетика'' | Так | ||
| Програма ''Делікатного прання'' | Так | ||
| Програма ''Прання вовни'' |
|
||
| Програма ''Швидке прання'' |
|
Спеціальні програми
| Програма "Змішаний тип білизни" | Так |
Функції
| Програма ''Видалення плям'' | Так | ||
| Функція ''Прискорене прання'' |
|
||
| Функція ''Очищення барабана'' |
|
||
| Таймер відстрочки старту |
|
||
| Функція "Дозавантаження" |
|
Системи безпеки
| Захист від дітей | Так |
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| * |
|
||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 88,5 х 65 х 46,5 см | ||
| Колір корпусу |
|
||
| Колір кромки люка |
|
||
| Матеріал бака |
|
||
| Вага | 56 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | C |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас прання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 56 кг |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 446 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Особливості | Відстрочка старту, Захист від дітей, Дисплей, Захист від протікання, Вибір швидкості віджиму, Контроль балансу, Контроль піноутворення, З дисплеєм |
| Програми | Програма "Шерсть", Програма ручного прання, Програма "Бавовна", Програма швидкого прання, Програма "Синтетика", Програма прання дитячих речей, Програма прання верхнього одягу, Програма прання сорочок |
| Рівень шуму при пранні | 56 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 739,80 ₴






