-17%

Пральна машина INDESIT IM642B MY TIME UA
14 470 ₴
11 969,80 ₴
- В наявності
- Код: 42187651
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
INDESIT IM642B MY TIME UA


Від 14 до 59 хвилин - економте ваш час з додатковими швидкими програмами
Пральна машина MyTime пропонує кілька швидких варіантів програм прання тривалістю менше (Повне завантаження 59’, Синтетика 59’, Змішане 59’, Бавовна 28’, Експрес 14’)
.png)
Ідеальні результати при низькому споживання ел. енергії.
Призначений для циклів прання при 20°C, забезпечує ефективне прання при низьких температурах, знижує споживання ел. енергії, витрати і створює сприятливі умови для навколишнього середовища.

Не потрібно чекати наступного завантаження - періть різні тканин разом
Для прання виробів з змішаних тканин, а також для прання в одному циклі виробів з бавовни і синтетичних тканин. Гарантує дбайливе поводження з волокнами.

Економія води без шкоди для чистоти білизни
Спеціальний режим «Water Mode» дає змогу скоротити витрату води під час полоскання, не впливаючи на якість прання. Це не тільки береже довкілля, а й зменшує ваші рахунки за комунальні послуги. Вибираючи режим економії води, ви робите свій внесок у збереження природних ресурсів. При цьому якість прання залишається на висоті.

Ефективна боротьба з плямами
Пральна машина оснащена спеціальною програмою, розробленою для глибокого очищення тканин від найстійкіших забруднень. Ця програма чудово підходить для бавовняних виробів, здатних витримати високі температури. Програма автоматично підбирає оптимальний режим прання залежно від типу забруднення.

Зробіть своє життя простішим!
Функція обробки парою дає змогу скоротити час на прасування та досягти бездоганних результатів прання без зайвих зусиль.

Догляд за чутливою шкірою
При виборі цієї опції підвищується ефективність полоскання і гарантується оптимальне видалення миючого засобу. Це особливо корисно для чутливої шкіри.

Регулярний догляд - запорука довгої служби
Щоб ваша пральна машина завжди працювала бездоганно і забезпечувала бездоганну чистоту білизни, рекомендується регулярно проводити очищення барабана.
.png)
Не дозволяє дітям змінювати налаштування
Ця функція дозволяє заблокувати кнопки на панелі пральної машини, щоб дитина не могла змінити вибраний вами цикл прання, граючи з ним.

Інверторний мотор
Інверторний двигун гарантує довговічність, безпеку та економію електроенергії. Надзвичайна тиша під час роботи стане додатковою, але вкрай суттєвою перевагою.
Характеристики
| Тип пральної машини |
|
||
| Максимальне завантаження |
|
||
| Тип двигуна |
|
||
| Макс. швидкість віджиму |
|
||
| Мова пристрою |
|
||
| Конструкція барабана |
|
||
| Барабан |
|
Показники ефективності
| Клас енергоспоживання |
|
||
| Клас енергоспоживання (європейський) |
|
||
| Клас віджиму |
|
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма "Еко Бавовна" | Так | ||
| Програма ''Синтетика'' | Так | ||
| Програма ''Делікатного прання'' | Так | ||
| Програма ''Прання вовни'' |
|
||
| Програма ''Швидке прання'' |
|
Спеціальні програми
| Функція пари |
|
||
| Програма ''Джинси'' | Так | ||
| Програма "Змішаний тип білизни" | Так |
Функції
| Вибір температури прання | Так | ||
| Вибір швидкості віджиму | Так | ||
| Програма ''Видалення плям'' | Так | ||
| Функція ''Прискорене прання'' |
|
||
| Функція ''Очищення барабана'' |
|
||
| Таймер відстрочки старту |
|
||
| Функція "Дозавантаження" |
|
Системи безпеки
| Захист від дітей | Так |
Загальні характеристики
| Висота |
|
||
| Ширина |
|
||
| Глибина |
|
||
| * |
|
||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 88,5 x 65 x 46,5 см | ||
| Колір корпусу |
|
||
| Колір кромки люка |
|
||
| Матеріал бака |
|
||
| Вага | 55 кг | ||
| Вага в упаковці, кг | 56 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас прання | B |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Особливості | Відстрочка старту, Захист від дітей, Дисплей, Захист від протікання, Вибір швидкості віджиму, Контроль балансу, Контроль піноутворення, З дисплеєм |
| Програми | Програма "Шерсть", Програма ручного прання, Програма "Бавовна", Програма швидкого прання, Програма "Синтетика", Програма прання дитячих речей, Програма прання верхнього одягу, Програма прання сорочок |
| Рівень шуму при пранні | 56 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 969,80 ₴







