
Смартфон Blackview BL9000 12/512GB Global NFC (Interstellar Black), IP69K, 50+13/50Мп, IPS 6.56'', Dimensity 8020, 8800mAh
21 518 ₴
17 517,80 ₴
- В наявності
- Код: 7574575
- +380 (95) 538-87-64
Blackview BL9000 12/512GB Global NFC
Енергоефективний другий дисплей
Енергоефективний додатковий дисплей BL9000 забезпечує максимальну готовність до надзвичайних ситуацій. Залишайтеся на зв'язку довше, навіть у складних ситуаціях, забезпечуючи життєво важливий зв'язок, коли це необхідно.

Магія кінематографа
Пориньте у захоплююче зображення на 6,78-дюймовому екрані з роздільною здатністю 2.4K FHD+, що забезпечує яскраві кольори та чіткі деталі для перегляду веб-сторінок, ігор або розваг.

Інтелектуальна динамічна частота оновлення 120 Гц
Увімкніть інтелектуальну динамічну частоту оновлення 120 Гц у BL9000 для енергоефективного виконання завдань. Вона економить енергію під час читання, а потім оживає під час перегляду блокбастерів, забезпечуючи вражаюче безперервне зображення.

Подвійна система Harman Kardon
Пориньте у чудовий об'ємний звук з Harman AudioEFX, що забезпечує неперевершену чіткість і глибину музики, фільмів та ігор, перетворюючи кожен сеанс прослуховування на виняткову звукову подорож.

Ігрова технологія MediaTek HyperEngine Lite
Пориньте у світ інтенсивних ігор, складних сцен і вимогливих до ресурсів ігрових движків, насолоджуючись надзвичайно плавною роботою.

Мегаакумулятор 8800 мАг
Збагатіть свої пригоди мега-акумулятором ємністю 8800 мАг, що забезпечує тривалу роботу в усіх ваших починаннях - від досліджень на природі до повсякденних завдань - без зайвих клопотів із частою підзарядкою.

Зустрічайте день повністю зарядженим за лічені хвилини
Нічна зарядка залишилася в минулому. За допомогою надшвидкої зарядки BL9000 потужністю 120 Вт ви можете повністю зарядити свій телефон за короткий ранковий перерву.

Характеристики
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.78'' |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8020 |
| Кількість ядер | 8 |
| Графіка | |
| Графічний чип | Mali-G77 MC9 |
| Камера | |
| Кількість основних камер | 2 |
| Основна камера | 50 + 13 Мп |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| Об'єктив основної камери | Ширококутний (стандартний), Ультраширококутний |
| Оптичний зум | Відсутній |
| Запис відео | |
| Запис відео | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 512ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12ГБ |
| ОС | |
| Операційна система | Android |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.1 |
| Навігація | GPS, Galileo, BeiDou (BDS) |
| NFC | Є |
| Зв'язок | |
| Кількість SIM-карт | 2 x Nano-SIM |
| Покоління мобільного зв'язку | 5G |
| Підтримка eSim | Немає |
| Живлення та акумулятор | |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ємність акумулятора | 8800 мА·год |
| Швидка зарядка | Є |
| Потужність зарядки | 120 Вт |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Реверсивна зарядка | Дротова |
| Інтерфейси | |
| Аудіороз'єм | Немає |
| Фізичні параметри | |
| Захист від вологи та пилу | Є |
| Стандарт захисту | IP69K |
| Сканер відбитка пальця | На бічній панелі |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 179.5 х 82.6 х 17 мм |
| Вага | 413 г |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Пластик, Скло, Гума, Метал, Алюміній |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.1 |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G, GPRS, GSM, 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Органайзер | Підтримка MS Office, Календар, Калькулятор, Планувальник завдань, Будильник, Годинник |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Ні |
| Фотокамера | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Так |
| VoIP-клієнт | Так |
| Доступ в інтернет | 5G, LTE |
| Інтерфейси | Wi-Fi, NFC, USB Type-C, Bluetooth |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, EMS, MMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, Galileo, ГЛОНАСС, GPS |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Вібродзвінок, Поліфонічні мелодії |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Додатковий екран | Кольоровий |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 396 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 413 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G77 MC9 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8020 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 8800 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 120 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер особи, Акселлерометр, Компас, Сканер відбитку пальця, Датчик освітленості, Датчик наближення |
- Ціна: 17 517,80 ₴







