
Смартфон Xiaomi Poco X5 5G 6/128GB Black, NFC, 6.67" AMOLED, Snapdragon 695, 48+8+2/13 Мп, 5000 mAh
7 700 ₴
6 199,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05649871
- +380 (95) 538-87-64
Poco X5 6/128GB

Кожен день стане яскравішим з POCO
POCO X5 задає нові стандарти продуктивності та комфорту. Зв'язок 5G забезпечує неперевершену швидкість обміну даними. 6,67-дюймовий FHD+ AMOLED дисплей із захистом від синього світіння та частотою оновлення 120 Гц забезпечує чудові відчуття від перегляду. Потрійна камера 48 Мп отримує чіткі та деталізовані фото за будь-яких умов.

Великий та чіткий дисплей для спілкування та відпочинку
6,67-дюймовий FHD+ AMOLED дисплей, укладений у надтонкі рамки, знаходиться поза конкуренцією. Завдяки підтримці 100% DCI-P3, високій роздільній здатності контрастності будь-яке зображення на дисплеї виглядає просто чудово. А яскравість до 1200 ніт гарантує, що навіть за денного освітлення ви зможете роздивитися на дисплеї все до найдрібніших деталей.

Чітке та плавне зображення
Частота оновлення 120 Гц забезпечує плавне відтворення будь-яких динамічних сцен в іграх та під час перегляду відео. А завдяки частоті дискретизації торкання 240 Гц вам забезпечений надшвидкий відгук на кожну дію, а значить - краща керованість в іграх та додатках.

Комфорт для ваших очей
POCO X5 піклується про ваш зір. Спеціальна технологія автоматично регулює миготіння дисплея та знижує рівень синього світіння, щоб створити комфортні та безпечні умови для сприйняття інформації без шкоди для зору.
Супертонкий. Суперлегкий. Суперстильний
Витончений корпус POCO X5 настільки комфортно розміщується в долоні, що ви зможете керувати ним навіть однією рукою. Смартфон важить лише 189 г і має товщину корпусу 7.98 мм. Супертонкий дизайн з глянсовою поверхнею, що м'яко переливається, забезпечує смартфону преміальний вигляд. На вибір пропонуються три розкішні кольори.

До двох днів автономної роботи
Потужний акумулятор 5000 мАг гарантує багато годин роботи без перерви на підзарядку. Ви зможете спілкуватися телефоном або дивитися відео без перерви до 20 годин на одному повному заряді батареї, а це більше, ніж ви встигнете за день. Заряд добігає кінця? Швидка зарядка 33 Вт поповнить заряд батареї прямо перед виходом з дому або на обідній перерві.

Потужність та швидкодія
Сучасний процесор Snapdragon 695, виготовлений за 6-нм техпроцесом, гарантує вам відмінну продуктивність та плавну роботу навіть при пікових навантаженнях. Використовуйте потенціал POCO X5, щоб грати в будь-які ігри, працювати в режимі багатозадачності, дивитися потокове відео на високих налаштуваннях.

Флагманська швидкість 5G
Відчуйте на власному досвіді, що означає супер-швидкість та супер-надійність 5G. Вам забезпечений стабільний і швидкий зв'язок практично скрізь. Стандарт 5G в рази збільшує швидкість передачі даних, тому тепер завантаження цілого сезону улюбленого серіалу займе всього кілька хвилин.

Мистецтво мобільної фотографії
Система із 3-х камер допоможе вам зберегти яскраві враження від особливих моментів. Основна камера 48 Мп захоплює максимум світла і отримує чудові знімки з точним опрацюванням всіх деталей. Ультраширококутна камера 8 Мп поміщає в кадр більше деталей і дозволяє знімати чудові панорамні фото. Макро-камера 2 Мп забезпечує отримання чітких та контрастних фото крупним планом.

Яскраві нічні знімки
Нічні фотографії, зроблені на основну камеру, вражають яскравістю фарб, різкістю та чіткістю. Збережіть красу і чари ночі простим натисканням на пуск.

Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість sim-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + Гібридний (SIM або Micro SD) |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.67" |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 395 ppi |
| Тип екрану | AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 3 |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 4 x 2.2 ГГц + 4 x 1.7 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 619 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 1 Тб |
Камера |
|
| Камера | 48 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.4 |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 13 Мп, f/2.45 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 12 |
Бездротові технології |
|
| Wi-fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS ГЛОНАСС |
| Bluetooth | 5.1 |
| NFC | Є |
| Безпровідна зарядка | Немає |
| Інфрачервоний порт | Є |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси і підключення |
USB Type-C Аудіо 3,5 |
Корпус |
|
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Сканер обличчя Сканер відбитку пальців |
| Колір | Чорний |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | 33 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 165.88 x 76.21 x 7.98 мм |
| Вага, г | 189 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Зарядний пристрій Чохол Інструмент для вилучення SIM-карти Керівництво |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.1 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 5G, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Java-додатки | Так |
| Ігри | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Органайзер | Будильник, Підтримка MS Office, Калькулятор, Годинник, Календар, Планувальник завдань |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Доступ в інтернет | 5G, LTE, HSPA+, GPRS, HSPA, EDGE, CDMA |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | EMS, SMS, MMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик наближення, Швидка зарядка, Гіроскоп, Датчик освітленості, Сканер відбитку пальця |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 395 |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 189 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 619 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2200 МГц |
- Ціна: 6 199,80 ₴











