
Смартфон Xiaomi REDMI A7 Pro 4/128GB Black, 6.9" IPS, 6000 mAh, 13/8 Мп, Unisoc T7250
7 259 ₴
5 758,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 42174511
- +380 (95) 538-87-64
Xiaomi REDMI A7 Pro 4/128GB
Безмежний екран 6.9" для повного занурення. Вражаюча автономність з акумулятором 6000 мАг.

Дисплей
Величезний дисплей забезпечує неймовірний візуальний досвід та чіткість під час читання. Підтримка адаптивної частоти оновлення до 120 Гц гарантує плавність та стабільність роботи інтерфейсу.

Технологія Wet Touch 2.0
Навіть якщо ваші пальці вологі, масні або в милі, сенсорне керування залишається плавним і точним.

Довговічна батарея
Акумулятор великої ємності забезпечує вражаючу автономність, щоб ви почувалися впевнено протягом усього дня. Навіть після понад 1000 циклів заряджання продуктивність батареї залишається на високому рівні, що гарантує тривалий термін її експлуатації.

REDMI A7 Pro з Google Gemini
REDMI A7 Pro з вбудованим Google Gemini пропонує новий рівень взаємодії: використовуйте шар Gemini overlay для швидкого доступу до ШІ без перемикання між програмами, спілкуйтеся наживо через Gemini Live (навіть із трансляцією камери чи екрана), створюйте вражаючі зображення за допомогою Image Generation та керуйте даними у різних сервісах завдяки Connected apps, що підтримують інтеграцію навіть із додатками Xiaomi.

Circle to Search з Google
Завдяки функції Circle to Search від Google ви можете миттєво шукати будь-що прямо на екрані смартфона, не залишаючи поточний додаток. Просто обведіть, виділіть або торкніться зображення, відео чи тексту, щоб отримати результати пошуку Google без необхідності робити скріншоти.


Xiaomi HyperIsland: все необхідне перед очима. В одному місці
Ваш центр керування завжди під рукою: миттєво перевіряйте інформацію та плавно перемикайтеся між екранами. Просто змахніть вниз, щоб відкрити віджет, або перетягуйте потрібний контент, щоб поділитися ним у будь-який момент.
Восьмиядерний процесор: плавна та швидка робота
Потужний восьмиядерний процесор у поєднанні з високошвидкісним накопичувачем UFS 2.2 забезпечує прискорене читання та запис даних. Це гарантує миттєве завантаження додатків, стабільну роботу системи та максимальний комфорт у користуванні.

До 8 ГБ оперативної пам'яті з технологією розширення
Технологія розширення пам'яті дозволяє збільшити обсяг ОЗП до 8 ГБ (на базі версії з 4 ГБ), що забезпечує ще плавнішу роботу системи та стабільну багатозадачність.

Подвійна AI-камера 13 Мп: яскраві та живі знімки
Нова основна камера оснащена збільшеним сенсором, що вловлює на 13% більше світла. У поєднанні з технологією HDR+ це забезпечує чудову деталізацію світла й тіні, роблячи ваші фотографії по-справжньому професійними.

Нічний режим: краса ночі у кожному кадрі
Підтримка нічного режиму дозволяє легко знімати в умовах слабкого освітлення, створюючи яскраві та чіткі фотографії навіть у темряві.

8-мегапіксельна фронтальна камера: селфі високої якості
Фронтальна камера оснащена функцією Beautify, яка забезпечує ефект природного ретушування, дозволяючи вам зафіксувати свої найкращі моменти.

Характеристики
Зв'язок |
|
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.9" |
| Роздільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 254 ppi |
Процесор |
|
| Процесор | Unisoc T7250 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G57 MP1 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
Камера |
|
| Камера | 13 Мп |
| Діафрагма | f/2.2 |
| Оптична стабілізація | Ні |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 8 Мп, f/2.0 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android |
Бездротові технології |
|
| Wi-fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | GPS |
| Bluetooth | Є |
| NFC | Немає |
| Безпровідна зарядка | Немає |
| Інфрачервоний порт | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси і підключення |
USB Type-C Аудіо 3,5 |
Корпус |
|
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Інтегровано AI Сканер обличчя Сканер відбитку пальців |
| Можливості AI |
Circle to Search Gemini |
| Колір | Чорний |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | 15 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 171.56 x 79.47 x 8.15 мм |
| Вага, г | 208 г |
| Комплектація | Смартфон Керівництво |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| ОС | Android |
| Оснащення | FM-радіо, Ліхтарик, Будильник, Відеоплеєр, Слот для картки пам'яті, Календар, Калькулятор, MP3-плеєр |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Роз'єми | 3.5 мм (mini-Jack), USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Java-додатки | Так |
| Ігри | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Органайзер | Будильник, Підтримка MS Office, Калькулятор, Годинник, Календар, Планувальник завдань |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Формати аудіо | WAV, MP3, WMA |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Спалах |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 15 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE, HSPA+, HSPA, EDGE |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Так |
| Робота з повідомленнями | EMS, SMS, MMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, Galileo, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик наближення, Компас, Гіроскоп, Акселлерометр, Датчик освітленості, Сканер відбитку пальця |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Діагональ екрану | 6.9 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 254 |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 208 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MP1 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Процесор | UNISOC T7250 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2000 МГц |
- Ціна: 5 758,80 ₴











