
Планшет Blackview Zeno 10 8/128GB Ice Blue, 11'' IPS, 8800 мАг, Tiger T8200, 16/13 Мп
10 109 ₴
8 108,80 ₴
- В наявності
- Код: 5065188
- +380 (95) 538-87-64
Blackview Zeno 10 8/128GB
Від фільмів до ігор, кожна деталь оживає
Насолоджуйтесь широким 11-дюймовим екраном FHD+ IPS із частотою оновлення 90 Гц. ZENO 10 забезпечує плавне зображення та яскраву чіткість, перетворюючи ваші ігри та потокове передавання на захопливий візуальний досвід, який повністю занурює вас у дію.
.jpg)
Ваш кінотеатр зі стереозвуком та кришталево чистим зображенням
Перенесіть кінотеатр додому завдяки чотирьом потужним стереодинамікам, які забезпечують захопливий об'ємний звук. У поєднанні з підтримкою 1080P Widevine L1 кожен фільм та серіал оживають із приголомшливою чіткістю, що робить ZENO 10 найкращим центром розваг.
.jpg)
ПК Windows на дотик, багатозадачність за мить
Зовсім новий режим ПК 2.0 дозволяє працювати з кількома незалежними вікнами, як на ПК. Легко жонглюйте кількома завданнями та програмами одночасно — режим ПК 2.0 забезпечує справжню ефективність рівня робочого столу для ZENO 10.
.jpg)
Ручка в руці, розширення креативності
Підключіть стилус для плавного та чутливого письма та малювання. Незалежно від того, чи робите ви нотатки, замальовуєте ідеї чи робите позначки в документах, кожен штрих відчувається природним, що робить творчість та продуктивність легкими.
.jpg)
Швидкість без зусиль, безперебійна багатозадачність
Завдяки восьмиядерному процесору UNISOC Tiger T8200, ZENO 10 забезпечує потужність та ефективність в одному пристрої. Перемикайте програми, виконуйте багатозадачність та виконуйте ресурсоємні завдання без уповільнення — плавно, безперебійно та створено як для продуктивності, так і для ігор.
.jpg)
Кожен кадр розповідає вашу історію
Незалежно від того, чи знімаєте ви пейзажі подорожей, зустрічі друзів чи нічні вулиці, 16-мегапіксельна задня камера з автофокусом та 4-кратним зумом без зусиль зафіксує кожен пам'ятний момент.
.jpg)
Записуйте життя з повною чіткістю
Чи то подорожі, пригоди, зустрічі з друзями, чи щоденні розваги, відео 1080p FHD яскраво зафіксує кожен пам'ятний момент.
.jpg)
Від сходу до заходу сонця, завжди заряджений
Відчуйте свободу цілий день з акумулятором ємністю 8800 мА*г. Транслюйте музику, грайте в ігри або гортайте безкінечно без перерви. Від ранкових справ до нічних чатів, ваш пристрій залишається зарядженим, коли вам це найбільше потрібно.
.jpg)
Характеристики
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 11'' |
| Роздільна здатність екрану | WUXGA (1920x1200) |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Яскравість дисплея | 400 кд/м² |
| Процесор | |
| Процесор | Unisoc Tiger T8200 |
| Кількість ядер | 8 |
| Графіка | |
| Графічний чип | Mali-G57 MC2 |
| Камера | |
| Основна камера | 16 Мп |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 128ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Гібридний |
| Максимальний об'єм карти пам'яті | до 2 ТБ |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8ГБ |
| ОС | |
| Операційна система | Android |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth 5.0 |
| Навігація | GPS, Galileo, BeiDou (BDS) |
| GPS | Є |
| NFC | Немає |
| Зв'язок | |
| Кількість SIM-карт | 2 x Nano-SIM |
| Покоління мобільного зв'язку | 5G |
| Можливість здійснювати дзвінки | Bluetooth + SIM дзвінки |
| Підтримка eSim | Немає |
| Живлення та акумулятор | |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ємність акумулятора | 8800 мА·год |
| Швидка зарядка | Є |
| Потужність зарядки | 18 Вт |
| Інтерфейси | |
| Аудіороз'єм | Є |
| Фізичні параметри | |
| Захист від вологи та пилу | Немає |
| Матеріал корпусу | Пластик/Метал |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | 256.5 х 168 х 8.2 мм |
| Вага | 517 г |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Unisoc Tiger T8200 |
| Мультитач екран | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Операційна система | Android |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Колір | Блакитний |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Мультимедіа | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Звук | Стерео |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 16 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13.0 |
| Функції камери | Спалах |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 517 г |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 8800 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MC2 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, Beidou |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
- Ціна: 8 108,80 ₴








