
Планшет Ulefone Armor Pad 4 Ultra 8/256GB Global LTE (Black), 10.36'' IPS, 11800 мАгод, 50/32 Мп, Dimensity 6300
17 711 ₴
14 710,80 ₴
- В наявності
- Код: 46516500
- +380 (95) 538-87-64
Ulefone Armor Pad 4 Ultra 8/256GB
Максимальний захист у будь-яких умовах
Планшет Armor Pad 4 Ultra сертифікований за стандартами IP68/IP69K і MIL-STD-810H, що робить його ідеальним вибором для екстремальних умов експлуатації. Він захищений від пилу, ударів, падінь і суворих погодних умов. Завдяки військовому класу міцності та укріпленому корпусу, пристрій забезпечує неперевершений захист навіть у найскладніших ситуаціях.

Посилена конструкція для надійності
Корпус планшета виконаний з високоякісних пластиків, які забезпечують стійкість до тріщин, ударів і падінь. Укріплені краї навколо камери та світлодіодних індикаторів, а також спеціальні посилені кути гарантують довговічність пристрою. Такий рівень захисту робить Armor Pad Ultra незамінним для роботи в складних умовах.

Розширені можливості з uSmart-конектором
Ексклюзивний uSmart-роз'єм відкриває доступ до широкої екосистеми аксесуарів, таких як ендоскопи та мікроскопи серії uSmart. Надійне з'єднання дає змогу використовувати планшет для автомобільного обслуговування, інспекції трубопроводів та інших професійних завдань, підвищуючи ефективність роботи.

Безпека та портативність
Еластичний ремінь на задній частині планшета створює зручну петлю для утримання пристрою. Це забезпечує надійне захоплення, запобігаючи випадковому падінню навіть у складних умовах. Вільна рука залишається доступною для виконання інших завдань, що підвищує зручність і продуктивність.

Ергономічний дизайн для максимальної ефективності
Armor Pad 4 Ultra об'єднує міцність, мобільність і зручність використання, що робить його незамінним інструментом для професіоналів. Інноваційні функції та аксесуари забезпечують комфорт і безпеку, даючи змогу зосередитися на виконанні завдань у найскладніших умовах.

Потужний і плавний
Armor Pad 4 Ultra, потужний і ефективний, з легкістю впорається з вашим днем. Процесор MediaTek Dimensity 6300 6 нм з 8-ядерним ЦБ і вдосконаленим графічним процесором Arm Mali-G57 MC2 легко справляється з повсякденними завданнями та справляється з легкими та важкими іграми. Крім того, надійне підключення 5G забезпечує плавну потокову передачу, дзвінки та перегляд веб-сторінок.

Безкомпромісна швидкість і зберігання
Проходьте весь день без сучка та задирки. Armor Pad 4 Ultra може похвалитися об'ємом пам'яті до 16 ГБ, що забезпечує плавну роботу й усуває затримку. Завдяки 256 ГБ вбудованої пам'яті та 2 ТБ розширюваної пам'яті у вас буде достатньо місця для всіх ваших додатків, фотографій, відео та файлів.

Більше жодних занепокоєнь про заряд батареї
Armor Pad 4 Ultra може похизуватися масивною батареєю ємністю 11800 мАг, що дає змогу вам працювати та насолоджуватися розвагами годинами без клопоту постійного пошуку зарядного пристрою. Ба більше, нова міцна батарея витримує холод із надійною роботою навіть за температури до -30℃.

Підтримує зворотне заряджання
Реалізація зворотного заряджання потужністю 10 Вт пропонує практичний та ефективний варіант для швидкого відновлення заряду цілої низки пристроїв, як-от навушники, iPhone, планшети та смарт-годинники, що мають потреби.

Безмежне ясне бачення
Розширені візуальні ефекти покращують користувацький досвід, зводячи до мінімуму необхідність надмірного прокручування або масштабування. Великий 10,36-дюймовий 2K-дисплей забезпечує захопливо яскраві та реалістичні зображення, що рясніють складними деталями.

Характеристики
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 10.36'' |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість дисплея | 500 кд/м² |
| Процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6300 |
| Кількість ядер | 8 |
| Графіка | |
| Графічний чип | Mali-G57 MC2 |
| Камера | |
| Основна камера | 50 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 256ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Окремий |
| Максимальний об'єм карти пам'яті | до 2 ТБ |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8ГБ |
| ОС | |
| Операційна система | Android |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth 5.2 |
| Навігація | GPS, Galileo, BeiDou (BDS) |
| GPS | Є |
| NFC | Є |
| Зв'язок | |
| Кількість SIM-карт | 2 x Nano-SIM |
| Покоління мобільного зв'язку | 4G |
| Можливість здійснювати дзвінки | Є |
| Підтримка eSim | Немає |
| Живлення та акумулятор | |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ємність акумулятора | 11800 мА·год |
| Швидка зарядка | Є |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Реверсивна зарядка | Дротова |
| Інтерфейси | |
| Аудіороз'єм | Є |
| Фізичні параметри | |
| Захист від вологи та пилу | Є |
| Стандарт захисту | IP69K • MIL-STD-810H |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 261.7 х 166.8 х 14.3 мм |
| Вага | 834.5 г |
| Додатково | |
| Комплектація | Планшет • зарядний пристрій • кабель type-c 2.0 • міні тримач для планшета • викрутка • 8 болтів (4 на планшеті, 4 у запасі) • захисна плівка (вже встановлена) • скріпка для вилучення сім-карти • документація |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Діагональ екрану | 10 дюйм |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Роздільна здатність екрану | 2000×1200 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Колір | Чорний |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Операційна система | Android |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 834.5 г |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 11800 мА/год |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Датчик освітленості, Датчик наближення |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Зв'язок та комунікації | |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Да |
| Спалах | Світлодіодна |
| Гучний зв'язок | Да |
| Диктофон | Да |
| Інші функції й особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення, Підтримка USB-host/OTG, Сканер відбитка пальця, Ліхтарик |
| Записування відео | Да |
| Ігри | Да |
| Інтерфейси | Bluetooth|Wi-Fi |
| Використання як USB-накопичувача | Да |
| Камера на лицьовій панелі | Да |
| Кількість мегапікселів камери | 50 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Кількість ядер | 8 |
| Потужність заряджання | 33 В |
| ОС | Android |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 |
| кодування/затримання виклику | Да |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Планувальник завдань, Підтримка MS Office, Годинник |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6300 |
| Робота з повідомленнями | E-mail, EMS, MMS, SMS |
| Режим польоту | Да |
| Режим роботи декількох SIM-карток | Одночасний |
| Реплика | Немає |
| Сенсорний екран | Да |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Вібродзвінок, Поліфонічні мелодії |
| Синхронізація з ПК | Да |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стереодинаміки | Да |
| Технологія Multitouch | Да |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Тип екрана | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Да |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Фотокамера | Да |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 14 710,80 ₴











