
Варильна поверхня комбінована ELEYUS BRAVO 60 IS H1 CF
7 980 ₴
6 479,80 ₴
- В наявності
- Код: 05616654
- +380 (95) 538-87-64
ELEYUS BRAVO 60 IS H1 CF
Потужні газові конфорки та швидке електричне нагрівання завжди під рукою з комбінованою варильною поверхнею ELEYUS BRAVO 60 IS H1 CF.
Поєднання газового та електричного нагрівання на всі випадки життя
ELEYUS BRAVO обладнана швидкою (3 кВт), напівшвидкою (1,75 кВт) та допоміжною (1 кВт) газовими конфорками. Швидка чавунна електрична конфорка (1,5 кВт) виручить навіть при раптових перебоях з газопостачанням та дозволить швидко приготувати улюблені страви.
Оптимальні рівні нагрівання
Вибрати рівень нагрівання чавунного елементу для створення ваших найсмачніших страв максимально легко! Обирайте потрібний варіант простим регулюванням положення ручки управління – підігрівання, легкий нагрів та інтенсивне обсмажування або кип’ятіння.
Індикатор увімкнення
Міцний, стійкий та довговічний чавунний нагрівальний елемент швидко нагрівається та довго зберігає тепло. Індикатор увімкнення робить користування варильною поверхнею безпечним, адже нагадує про ввімкнений нагрівальний елемент.
Електрозапалювання та газ-контроль
Автоматичне електрозапалювання в ручці керування забезпечує швидку і ефективну роботу газових конфорок та робить користування поверхнею легким. Функція газ-контролю автоматично вимикає подачу газу при випадковому згасанні полум’я, що гарантує безпеку вашого дому.
Надійні та довговічні матеріали
Для варильної поверхні використали харчову нержавіючу сталь марки AISI 304, яка завдяки своєму складу і особливостям обробки забезпечує високу міцність та жаростійкість поверхні. Стійке розміщення посуду забезпечено як на міцній чавунній решітці класичного дизайну, так і на чавунному нагрівальному елементі.
Сучасний ергономічний дизайн
Поворотні перемикачі зміщені вправо і розташовані на безпечній від полум’я відстані, щоб ви використовували улюблений посуд незалежно від його форм та розмірів. Швидка конфорка віддалена від панелі керування, тож користування варильною поверхнею безпечне та комфортне.
Характеристики
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Варіант установки | Незалежний |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Комбінована |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 46 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 50 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 490 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Дисплей | Ні |
| Електропідпал | Так |
| Споживана потужність | 7250 Вт |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 3 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Розташування конфорок | квадрат |
- Ціна: 6 479,80 ₴











