
Варильна поверхня ELEYUS CABO 30 BL ЕF
4 220 ₴
3 419,80 ₴
- В наявності
- Код: 41264322
- +380 (95) 538-87-64
ELEYUS CABO 30 BL ЕF
Газова варильна поверхня ELEYUS CABO 30 BL EF стане ідеальним доповненням вашого інтер’єру та буде гармонійно виглядати з іншою кухонною технікою.
Довговічний матеріал виготовлення
Варильна поверхня виготовлена з емальованої сталі високої якості, яка має естетичний вигляд та зручний у догляді. Решітка з емальованої сталі міцна та надійна, комфортна у використанні. Емальована сталь є довговічним матеріалом, який здатен витримувати високі температури, забезпечуючи стійкість посуду різних діаметрів, тому варильна поверхня ELEYUS CABO 30 BL EF довго вам прослужить.
Газові конфорки та поворотні перемикачі
Дві газові конфорки – 2,5 кВт швидкої дії (задня), 1,0 кВт допоміжна (передня). Кожна з них регулюється поворотним перемикачем. Завдяки тому, що конфорка швидкої дії розміщена далі від панелі керування, перемикачі захищені від нагрівання.
Безпека та комфорт при користуванні
Варильні поверхні ELEYUS відповідають сучасним стандартам безпеки, тому обладнані системою газ-контролю, що припиняє подачу газу при випадковому загасанні полум’я. Для комфортного повсякденного використання, в ручку вмонтований електропідпал, що дозволяє ввімкнути поверхню однією рукою без використання сірників.
Легке підключення
Ви зможете обрати зручне для вас підключення: до магістралі з природним газом або до балона зі зрідженим газом. Для цього варильні поверхні постачаються з комплектом жиклерів.
Характеристики
|
Тип |
Газова |
|
Розмір, см |
30 |
|
Вид поверхні |
Доміно |
|
Матеріал поверхні |
Сталь емальована |
|
Матеріал решіток |
Сталь емальована |
|
Кількість решіток |
1 |
|
Управління |
Поворотні перемикачі |
|
Розташування панелі керування |
Фронтальне, по центру |
|
Газ-контроль |
Так |
|
Електропідпал |
Автоматичний (в ручці) |
|
Кількість конфорок |
2 |
|
Турбоконфорка |
Ні |
|
Діаметр і потужність конфорок |
Задня: потужність 2500 Вт, діаметр 100 мм; Передня: потужність 1000 Вт, діаметр 55 мм |
|
Тип використовуваного газу |
Природний газ (NG G20 20 mbar) / зріджений газ (PG G30 30 mbar) |
|
Особливості |
Перехідник на шланг в комплекті, Товщина поверхні 45 мм, Ручки керування з високоякісного жароміцного матеріалу, Довжина кабелю живлення: 1,0 м |
|
Можливість підключення до мереж, В |
220 |
|
Розмір довжина (Д), мм |
510 |
|
Розмір ширина (Ш), мм |
310 |
|
Розмір висота (В), мм |
46 |
|
Розміри ніші для вбудовування довжина (Д), мм |
495 |
|
Розміри ніші для вбудовування ширина (Ш), мм |
295 |
|
Розміри ніші для вбудовування висота (В), мм |
60 |
|
Розмір упаковки ширина (Ш), мм |
390 |
|
Розмір упаковки висота (В), мм |
170 |
|
Об'єм упаковки, м³ |
0.038 |
|
Вага Нетто, кг |
7 |
|
Вага Брутто, кг |
9 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 46 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 60 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 495 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 295 мм |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
- Ціна: 3 419,80 ₴










