
Варильна поверхня ELEYUS MAGENTA 60 IS CTF
10 010 ₴
8 009,80 ₴
- В наявності
- Код: 12475421
- +380 (95) 538-87-64
ELEYUS MAGENTA 60 IS CTF
ELEYUS MAGENTA 60 CTF – найкраще поєднання потужності, довговічності та оригінального дизайну на вашій кухні.
Нержавіюча сталь – стильне і практичне рішення
Стильна газова варильна поверхня з нержавіючої сталі AISI 304 зачаровує сучасним виглядом, ефектним дизайном та простотою в догляді.
WOK-конфорка з рівномірним розподілом тепла
WOK-конфорка потужністю 3,8 кВт має потрійний ряд полум’я. Це дозволяє рівномірно розподілити тепло та інтенсивно нагріти дно посуду, щоб створювати шедеври навіть азійської кухні.
Готуйте одночасно декілька страв
Потужна WOK-конфорка зміщена вперед, тож місця точно вистачить і для великих каструль, і для широких сковорідок. Позаду розташовані швидка (2,6 кВт) та напівшвидка конфорки (1,7 кВт), які чудово підійдуть для тушкування і смаження. На найменшій конфорці (1,0 кВт) зручно заварювати ранкову каву в турці.
Чавунні решітки з додатковими опорами
Міцні та витривалі чавунні решітки максимально охоплюють варильну поверхню і забезпечують стійкість великих каструль завдяки додатковим опорам для посуду. Акцентний скошений кут більшої решітки додає нотку легкості та підкреслює оригінальний дизайн.
Зручність – вагома перевага на кухні
Повертаєте механічні ручки керування і автоматично запалюєте конфорку, без жодних запальничок чи сірників. Ручки керування мають округлу форму, тому їх бездоганну чистоту легко підтримувати звичайним протиранням губкою.
Газ-контроль
Раптово розлилося молоко чи повіяв вітер, а ви й не помітили як згасло полум'я конфорки? Не варто хвилюватися, адже датчики газ-контролю самостійно реагують на зміну температури та миттєво перекривають витік газу. Тож безпека вашого дому під надійним наглядом!
Характеристики
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Варіант установки | Незалежний |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 10.6 кг |
| Висота | 56 мм |
| Глибина | 515 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 100 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 490 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | Так |
| Споживана потужність | 5300 Вт |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 3 |
| Кількість газових конфорок | 3 |
- Ціна: 8 009,80 ₴











