
Смартфон Xiaomi 15 Ultra 16/512GB White, NFC, 5G, 50+50+200+50/32Мп, Snapdragon 8Elite, AMOLED 6.73", 5410mAh
68 453 ₴
56 452,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15856112
- +380 (95) 538-87-64
Xiaomi 15 Ultra 16/512GB White

Світ нових можливостей
Оновлений смартфон Xiaomi 15 Ultra є втіленням передових технологій і преміального дизайну, які зроблять твоє повсякденне життя цікавішим і насиченішим. Система з чотирьох камер, створена в партнерстві з Leica, дає змогу зафіксувати кожну деталь із неймовірною чіткістю і яскравістю. Потужний процесор Snapdragon 8 Elite забезпечить флагманську продуктивність і плавну роботу, а динамічний 6.73-дюймовий дисплей AMOLED з роздільною здатністю WQHD+ і частотою оновлення до 120 Гц подарує незабутні враження від перегляду контенту.
.webp)
Культовий дизайн
Xiaomi 15 Ultra створений, щоб дивувати та захоплювати. Його нова, надміцна алюмінієва рама 6M42 не тільки забезпечує надійний захист, але й надає смартфону вишуканого стилю. Рамка навколо камери — це данина поваги до спадщини Leica. Захисне скло Xiaomi Shield Glass 2.0, що покриває екран, стало на 25% міцнішим, а блок камер захищений суперміцним склом Corning Gorilla Glass 7i. Вишуканий шліфувальний дизайн задньої поверхні створює неповторний тактильний досвід, перетворюючи його на справжній витвір мистецтва, створений для тих, хто цінує красу та надійність у кожній деталі.

Мистецтво мобільної фотографії
Смартфон Xiaomi 15 Ultra змінить твоє уявлення про мобільну світлину. Він обладнаний чотирма камерами з оптикою Leica та передовими програмними рішеннями, які дають змогу створювати фотографії професійного рівня за будь-яких умов знімання. Основна камера Leica Summilux з великою апертурою дасть тобі змогу робити чудові знімки з неперевершеним передаванням кольору та чіткістю. Плавальний об'єктив Leica з фокусною відстанню 75 мм ідеально підійде як для макрознімання, так і для портретів. Ультраширока камера з оптичним зумом забезпечить виняткову чіткість під час знімання віддалених об'єктів і ширококутну макрознімку. Телефотокамера з неймовірною роздільною здатністю 200 МП виводить мобільну світлину на новий рівень, забезпечуючи приголомшливу чіткість навіть у разі багаторазового наближення.
%20(1).gif)
Чудові світлини з будь-якого ракурсу
Основна камера з оптикою Leica обладнана передовою технологією, що дає змогу точно керувати світлом із безступеневою регульованою діафрагмою. Покращене поглинання світла дає змогу робити неймовірно чіткі знімки навіть в умовах низького освітлення. Система чотирьох камер Leica створює світлини професійної якості незалежно від відстані до об'єкта. Оновлений режим із шістьма фокусними відстанями від 23 мм до 135 мм ідеально підходить для запису динамічних моментів.
.jpg)
Відео кінематографічної якості
Знімай чіткі реалістичні відео у форматі 4К, на яких прекрасно видно кожну деталь. Завдяки вдосконаленим інтелектуальним алгоритмам основної камери 23 мм і телефотокамери 100 мм ти зможеш не тільки точно зафіксувати всі деталі, а й вловити та зберегти атмосферу події. З інноваційною 4-вісною стабілізацією всі відео, зроблені на ходу, зберігають неперевершену чіткість і плавність.
.jpg)
Xiaomi Hiper Al: спосіб встигати й вивчати більше
Вбудований інтелектуальний асистент допоможе тобі швидше та легше справлятися з будь-якими повсякденними викликами: від переведення текстів і написання віршів до створення зображень і презентацій і пошуку інформації на будь-яку тему. Нові пошукові інструменти від Google дають змогу швидше знаходити потрібну інформацію без скриншотів, тобі треба буде просто обвести частину зображення на екрані, інше зробить інтелектуальний помічник.

Унікальний візуальний досвід
Приготуйся до неймовірних візуальних вражень з Xiaomi 15 Ultra. Надчіткий AMOLED дисплей із роздільною здатністю WQHD+ і підтримкою 68 мільйонів кольорів оживить зображення на екрані. Насолоджуйся насиченими та природними кольорами завдяки технологіям Dolby Vision і HDR10+. Адаптивна частота оновлення 1-120 Гц забезпечить плавність і чіткість зображення в будь-яких умовах, навіть за яскравого сонячного світла з максимальною яскравістю 3200 нітів. Потрійна сертифікація TÜV Rhein захистить зір під час тривалого перегляду.
.webp)
Завжди активний дисплей
На екрані смартфона завжди зображається актуальна інформація, включно з поточним часом або наявністю вхідних повідомлень, даючи змогу отримувати потрібну інформацію без потреби розблокування екрана. Завдяки наднизькій частоті оновлення всього 1 Гц активний дисплей споживає мінімум енергії, що практично ніяк не позначається на автономності смартфона.
.webp)
Snapdragon 8 Elite: швидше та потужніше
Xiaomi 15 Ultra — це смартфон, який не боїться складних завдань. Він обладнаний потужним процесором Snapdragon 8 Elite, який забезпечує високу продуктивність і енергоефективність. У поєднанні з 16 ГБ оперативної пам'яті це гарантує миттєвий запуск програм і плавну роботу навіть у режимі багатозадачності. Використовуй Xiaomi для будь-яких цілей — від спілкування та ігор до професійної творчості — і насолоджуйся бездоганною роботою.
.webp)
Двоканальна система 3D охолодження
Смартфон обладнаний двоканальною 3D системою охолодження IceLoop, яка забезпечує оптимальний температурний режим як для повсякденного використання, так і при пікових навантаженнях. Система зі збільшеною площею розсіювання тепла ефективно охолоджує пристрій і гарантує стабільну роботу навіть під час тривалих фотосесій або ігор на високих параметрах.
.gif)
Новий вимір автономності
Насолоджуйся свободою від розеток. Смартфон з акумулятором ємністю 5410 мА.год і підтримкою надшвидкого заряджання HyperCharge 90 Вт дасть змогу назавжди забути про часті підзарядки. Два смарт-чипи Xiaomi Surge забезпечують не тільки неймовірну швидкість, але й безпеку заряджання. А з новою надшвидкою бездротовою зарядкою HyperCharge 80 Вт ти зможеш миттєво поповнити заряд без дротів.
.webp)
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки |
Nano-SIM e-SIM |
| Тип слота | SIM + SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.73" |
| Роздільна здатність екрана | 3200x1440 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Кількість кольорів | 68 мільярдів |
| Щільність пікселів | 522 ppi |
| Тип екрана | AMOLED |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 4.32 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 830 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 512 ТБ |
| Оперативна пам'ять | 16 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп + 50 Мп + 200 Мп + 50 Мп |
| Діафрагма | f/1.63 + f/1.8 + f/2.6 + f/2.2 |
| Записування відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 32 Мп, f/2.0 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 15 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 be |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | GPS |
| Bluetooth | 6.0 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
| Інфрачервоний порт | Є |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|||
| Матеріал корпусу |
Алюміній Стекло |
||
|
Стандарт захисту
|
IP68 | ||
| Захист корпусу |
Водозахист Влагозащита Пилозахищений |
||
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Інтегрований AI Компас Сканер обличчя Сканер відбитка пальців |
||
| Можливості AI |
AI — асистент AI — відео AI — перекладач AI — персоналізація AI — редагування зображень AI — субтитри AI — поліпшення фото |
||
| Колір |
|
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5410 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | 90 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 161.3 x 75.3 x 9.35 мм |
| Вага, г | 226 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Чехол Інструмент для вилучення SIM-картки Інструкція |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
|
|
|
| Обмін і повернення товару | Обмін/повернення упродовж 14 днів після купівлі |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані, Розблокування за обличчям |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній, Еко-шкіра |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 6.0 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 5G, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Java-додатки | Так |
| Ігри | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Органайзер | Будильник, Підтримка MS Office, Калькулятор, Годинник, Календар, Планувальник завдань |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Спалах | Світлодіодна |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Ультраширококутний об'єктив, Телеоб'єктив, Автофокус, Ширококутний об'єктив, Спалах, Стабілізація, Підтримка знімання 4К |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Інтерфейси | USB Type-C, NFC, Type-C, Bluetooth, Wi-Fi |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Доступ в інтернет | 5G, LTE |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Так |
| Робота з повідомленнями | EMS, SMS, MMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Beidou, NavIC, QZSS, Bds, Galileo, ГЛОНАСС |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5410 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 90 В |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик наближення, Ліхтарик, Компас, Швидка зарядка, Гіроскоп, Акселлерометр, Датчик освітленості, Сканер відбитку пальця |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Діагональ екрану | 6.73 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 522 |
| Роздільна здатність екрану | 3200x1440 |
| Сенсорний екран | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 226 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 830 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Процесор | Snapdragon 8 Elite |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 4320 МГц |
- Ціна: 56 452,80 ₴











